Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Кращі еротичні історії

Вівторок, 16.10.2018
Головна » Статті » Мої статті

Еротичні історія 1
Крізь сон Анастасія почула клацання дверного дзвінка і шурхіт дверей, що відкривається . Все ясно - чоловік повернувся з роботи. Жінка відчула легкий укол совісті від того , що ні зустріла благовірного біля дверей , але швидко заспокоїлася. Дійсно , що тут такого ? Вона приготувала вечерю , випрала білизну ... та й взагалі зробила всі справи по дому. Дрібниця за дрібницею , але вимоталася порядно . Потім, правда , кілька годин грала в іграшки на комп'ютері , але це вже дрібниці ...

З кухні пролунав дзвін посуду , і донеслися запахи картопляної запіканки . Ага , вирішив повечеряти і намагається шуміти , якомога менше , щоб не розбудити дружину. Дбайливий - приємно. Настрій у нього був просто чудове. Це жінка з упевненістю визначила по тихому бурчання під ніс , що чоловік , по якому - то непорозуміння вважав співом.

Анастасія наполегливо прикидалася сплячою , поки чоловік вечеряв , мив посуд і навшпиньках скрадався в спальню. Чоловік щосили намагався бути тихим і непомітним , жінці знову стало соромно. Чи не стріла, не приголубила , адже ось нехороша дружина. Гаразд , є й інші способи порадувати чоловіка. Ні, але як же все - таки приємно , коли про тебе дбають ?

Тим часом чоловік заліз під ковдру і обійняв лежачу на боці спиною до нього дружину. Жінка з задоволенням відчула міцну руку чоловіка , що дарує відчуття спокою і безпеки. Анастасія любила спати ось так , в обнімку . Навіть у спеку воліла , щоб чоловік міцно обіймав її і притискав до себе. Деякий час вони так і лежали , вона вже подумала , що чоловік заснув , але не тут то було.

Широка долоню початку неспішно гуляти по жіночому тілу , спершу , по плечу , потім по стегну . Анастасія лягала спати в тонкій ночнушке , тому дотику відчувала дуже добре. Чоловік обережно , але дуже міцно зім'яв велику груди , трохи потискати , перш ніж спробував задерти ночнушку . За весь цей час він не вимовив ні слова , Анастасія теж включилася в гру і мовчки дозволила роздягнути себе , потім зображуючи сонливість , оголеною , знову притулилася до чоловіка.

Ласки чоловіки стали впевненіше. Він погладжував животик дружини , ніжно м'яв грудей , але більше концентрував увагу на шиї і талії. Анастасія тихо мліла від гарячих поцілунком в шийку , коротких дотиків язичка і погладжувань боків і животика. Вона любила ласки чоловіка і насолоджувалася ними .

Коли чоловік став все частіше проводити рукою по стегнах і наближатися до заповітного місця між зведених ніжок , вона й сама почала намацувати член чоловіка. Той вже був готовий і Анастасія , насолоджуючись яке від нього жаром , стиснула його в руці. Їй дуже подобалося тримати чоловіка за дітородний орган , поки вона сама перебувала у владі його рук.

Чоловік , покриваючи поцілунками спину дружини , дістався рукою до її кицьки . Легкими дотиками кінчиків пальців він провів по статевих губках. У цей момент жінка досягла вершини блаженства. З нею таке бувало не раз , попередні ласки просто зводили її з розуму . Вона видала тихий стогін і посильніше стиснула член чоловіка - це був сигнал.

Жінка перекинулася на спину , розводячи ноги. Над нею навис темний силует чоловіка , можна було розгледіти лише контури великої фігури і ледь помітно поблискуючі в темряві очі . Вона обплело руками його шию , притягаючи до себе. До її безмежного задоволення, чоловік не поспішав починати активні дії . Він підвів голівку члена до вологого статевої щілинку, так , щоб вони могли відчувати жар один одного , і запечатав губи дружини довгим поцілунком . Однією рукою чоловік упирався в ліжко , підтримуючи рівновагу , а інший пестив тіло дружини . Його долоню швидко ковзала по плавним вигинів жіночого тіла , він відмінно знав , що і як подобатися його благовірної , тому діяв впевнено. Хвилі насолоди починали захльостувати жінку , вона остаточно зрозуміла , що « дозріла» .

Трохи піднявши таз і задерши ноги вище, вона подалася назустріч чоловікові. Той теж сіпнувся тазом вперед і одним рух увійшов в дружину. Спершу , він завмер на кілька миттєвостей , даючи жінці звикнути до нових відчуттів у кицьки , а потім почав рухатися. Чи не монотонними поштовхами , а постійно змінюючи швидкість і глибину , намагаючись доставити партнерці якомога більше насолоди.

Не забуваючи про жарких поцілунках , чоловік намагався приділити увагу кожній дрібниці , кожної клітинки жіночого тіла. Анастасія , вдячна за таке ставлення , теж не відставала від чоловіка , випліскуючи на нього всю свою пристрасть.

За цю ніч жінка п'ять разів опинялася на вершині оргазму , кілька разів її наповнив насінням і чоловік . Вона була тільки за, вже давно вони планували завести дітей.

Тільки , коли знесилене вони лежали в ліжку , чоловік перервав тривале мовчання . Сграбастал дружину в міцні обійми , він , як задоволений життям ведмідь , висловив здивування , як така приголомшлива жінка вийшла за нього заміж.

Щаслива Анастасія насилу стримувала посмішку , вислуховуючи ласкаві просторікування чоловіка.
Категорія: Мої статті | Додав: vlodko (27.09.2013)
Переглядів: 79329 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 2.1/908
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: